"ויוי עוגות בוטיק"

בלב העיר מודיעין, שוכנת לה הקונדיטוריה הבוטיקית-הביתית – Vivi’s Boutique cakes שרוקחת טעמים נוסטלגיים וחדשניים זה לצד זה זה!

הקונדיטוריה נוסדה ביוזמתה של ויוי ארפי; במטרה להגשים חלום ילדות לאפיית עוגות וקינוחים באהבה גדולה.

ויוי: ״אצלי בבית תמיד היו לפחות שתי עוגות שאפיתי ממתינות לבנים, למשפחה ולאורחים, כך החל הרעיון להרחיב את התחביב לעסק קטן ומתוק – ולשמחתי, התגובות לא איחרו לבוא!
יש לי אהבה גדולה לאפייה, עיצוב ועיטור שכבות של עוגות מתוקות וחלומיות. הנחת שאני מקבלת כשאני מצליחה לקלוע לטעמם של הטועמים – היא רבה. אשמח לנסות ולקלוע גם לטעמכם!״

הקונדיטוריה מתאפיינת בהיותה בוטיקית וחדשנית – בזכות כל הבקשות המיוחדות של לקוחותיי; לאורך השנים התמחיתי בקונדיטוריה בהזמנה אישית – קונדיטוריה טבעונית (Vegan), ללא גלוטן, ללא סוכר ועוד! אני תמיד מוכנה לכל אתגר ״קונדיטורי״ שהלקוחות מציבים בפניי!

אהבתי הגדולה לתחום לצד חומרי גלם משובחים, מבטיחה שהקונדיטוריה תמיד תהיה מעודכנת בהתאם לטכניקות ולטרנדים החדשניים בתחום האפייה, הקינוחים והעיצוב, תוך שמירה על הטעמים הנוסטלגיים והמתוקים שכולנו אוהבים.

עוגה משובחת בעיצוב מתוחכם או עוגה מהפנטת וססגונית – הקונדיטוריה מייצרת שלל עוגות עם מוסים משגעים, עיצובים מיוחדים וטעמים שונים שמותאמות הן למבוגרים והן לילדים.

את הידע שצברתי לאורך השנים, איגדתי לתוך קורס מובנה אותו בניתי במטרה להעביר הלאה לאחרים – יסודות הקונדיטוריה, לימודים טכניקות של אפייה והכנה של קינוחים ומאפים. מרבית הקורסים שלי מיועדים לקבוצות של ילדים ונוער במסגרת מפגשים חווייתיים ומעשיים.