עינת'וש ימי הולדת ואירועים

יום ההולדת של ילדיכם הוא אחד הימים המרגשים בשנה גם עבורו וגם עבורכם, יום של ציפיה לקסם ולהפתעות, היום שבו הילד/ה במרכז הבמה.

אני עינת´וש, מפעילה שובבה ומצחיקה, אהפוך את היום הולדת שלכם לבלתי נשכח עם מגוון של הפעלות בעלות אופי מתאים לילד יום הולדת ולפי בחירתו:

הפעלה מהאגדות: הפעלה צבעונית וסוחפת. ילד/ת יום ההולדת בוחרים דמות מהאגדות ויחד נצא למסע סביב סיפור האגדה, לפי הנושא המבוקש.

פיות וגיבורי על: הילדה חולמת להיות נסיכה? הילד משתוקק להיות גיבור על? אני אגשים את החלומם! יחד נציל את הממלכה הקסומה עם קסמים היתוליים, ריקודים, שירים, הפתעות ופרסים.

מסיבת ספא: הפעלה מושקעת ומהממת לבנות. יום הולדת ורודה ומפנקת,איפור,לקים,גיגיות חלוקים,משחקים,מסיבת ריקודים ועוד מלא הפתעות לבנות!

יום הולדת מלאה בסטייל אך משולבת גם בתוכן! 

הישרדות מומלץ מאד לגילאי 6-12: יום הולדת קסום שבו הילדים ואני יוצאים יחדיו לאיים הקאריביים. נתחלק לשני שבטים, בנדנות וציורים על הפנים, דואר האי, משימות, אתגרים והכי חשוב – בסוף כולם מתאחדים ונשארים חברים.

 

מסיבת פיג´מות לבנות: הפעלה מיוחדת רק לבנות אשר רוצות יום הולדת באווירה שונה, רגועה ויצירתית. נתאפר, נתגנדר, נשחק משחקי חברה ויהיה הכי כיף. 

הפעלה בברית/ה:

עינת’וש מציעה מגוון פעילויות כיפיות למסיבת ברית/ה . הילדים נהנים וההורים רגועים!בכל מסיבת ברית/ה:

פינת יצירה,פינת איפור,פינת קעקועי נצנצים, בלוני צורה, בובת ענק,מצנח,מכונת בועות הפתעות פרסים,משחקים כיפיים ועוד מגוון נושאים ואפשרויות על פי בחירת בעלי השמחה. 

טעם של פעם: (מומלץ מאד מגיל 6 ומעלה) אמא ואבא, זוכרים את ימי ההולדת שחגגנו כשהיינו ילדים? הפעלה מקסימה וסוחפת אשר במרכזה משחקים של פעם: פיצוץ בלונים יחדיו, משחק הכיסאות, משחק הקמח, משחק הנר ועוד המון המון הפתעות. 

בכל הפעלה: תפאורה,איפור, קסמים, מצנח, משחקים, ריקודים ושירים, בובת ענק, מכונת בועות, שרוולי בלון מיוחדים , הפתעות ופרסים.

האירועים נעשים עם מערכת הגברה מקצועית, ניתן לחגוג בכל מקום! 

חדש!

למזמינים את עינת´וש יישלחו בדואר הזמנות ליום הולדת ופוסטר של עינת´וש לתלות בגן/ כיתה.