עלי:

אדריכלית פנים בעלת ניסיון רב בתכנון ועיצוב הבית. 

אני עליתי מצרפת בשנת 1993 אחרי תואר שני במשפטים. בארץ למדתי עיצוב פנים והנדסה אדריכלות ועיצוב פנים.

במהלך השנים עסקתי בעיצוב של בתים, מטבחים, חדרי אמבט, ריהוט ועוד.

אני מעצבת בתים יפים ואחת ההתמחויות האהובות עלי הוא עיצוב והתאמת בתים לגיל הזהב. גיל הזהב מתאפיין בשינויים בגוף ובנפש ויש לבצע התאמות רבות בבית לביטחון ונוחות מרביים כגון: הרחבת המקלחות, פתח הבית והחדרים ועוד.

אני דוברת צרפתית, אנגלית ועברית ולאור יתרון השפה צברתי ניסיון של מעל 15 שנה עם לקוחות דוברי שפה זרה.

אני דוברת צרפתית, אנגלית ועברית ולאור יתרון השפה צברתי ניסיון של מעל 15 שנה עם לקוחות דוברי שפה זרה.

 

 

 

המוצרים שלי:

 

1: תכנון ועיצוב בית :ליווי מקצועי החל מהתכנון הראשוני דרך תכניות עבודה , פיקוח באתר ורכישת האביזרים הנדרשים.

הכל מתחיל בחלום! אני מתרגמת את החלום הכי גדול של הלקוחות שלי לסקיצות וצעדי ביצוע שיאפשרו הגשמה לשביעות רצון הלקוח החל מהפרט הקטן ביותר ועד גדול. בשלב הזה אני ממליצה ללקוחות שלי לחלום את החלום הכי גדול שלהם.

אני מלווה את הלקוחות שלי לאורך כל הדרך:

ü      הכנת תכניות העבודה בשיתוף הלקוח.

ü      שליחת תכניות והתקשרות עם כל אנשי מקצוע.

ü      ליווי בקניות ובכל הבחירות הרבות של הפרויקט.

הלקוח חווה תהליך חיובי של שיתוף פעולה מלא ואווירה טובה של ביטחון ושמחה.

 

2: עצוב של חדר אחד בבית כגון : במקרה והלקוח מתכוון לחדש חדר אחד בבית: מטבח, חדר אמבטיה, חדר שינה, ועוד. אני מלווה לקוח בתפיחה אישי של הפרויקט. אני דואגת לפרטים הכי קטנים! עצוב מושלם מתחיל בפרט! כמובן שכל התכנון מבוסס על ערגון נכון ופונקציונליות מושלמת!

 

 

3: עצוב הבית לגיל הזהב: אני מעצבת בתים יפים לאנשים בכל שלבי החיים. המומחיות שלי היא גיל הזהב בבית. אני מאמינה שעם מספר שינויים פשוטים ניתן להעביר את הבית שלך לסביבה יפה בה תוכלו ליהנות בבטחה מתקופת הזהב שלך. בפרויקטים לגיל הזהב, הדגש על סירקולציה זורמת, תאורה מותאמת, ריהוט מותאם, פתחים גדולים מהרגיל, דאגה שכל החפצים בשימוש בעשג יד ועוד.

 

 

4: יעוץ שעתי בעיצוב פנים והום סטיילינג: שירות יעוץ לפי שעה הכולל טיפים ועצות ללקוחות  שירות נפלא במחיר לכל כיס. אני עונה על שאלות ומעניקה עצות זהב לכל רחבי הבית

 

רק לגיל הזהב: 

לבקשת הקהל אני עומדת מול קבוצות של אנשים בגיל הזהב ונותנת להם טיפים רבים כדי להפוך את הבית שלהם לאבירה יפה ובטוחה.

 

רק לאדריכלים ומעצבי פנים:

אני עוזרת לאדריכלים ומעצבי פנים לתכנון ועיצוב מטבח של הלקוח שלהם. אני מלווה את האדריכל / המעצב לכל השלבים של הפרויקט עד הפרט קטן. אני נותנת לו מלא טיפים כדי לשפר את התכנון והתהליך מול חברות מטבחים השונות.

 

 

 

המלצות: 

 

·         From Modiin, M. family: “Deborah designed our kitchen a few years ago- and we have not stopped loving it, and have people admiring it 🙂She understood our needs, and worked WITH us the whole way, with a smile and professionalism. Highly recommended!”

 

·         From Ramat Beit Shemesh, R. family: “We wanted to take this opportunity to express our many thanks for all your hard work, time, energy and patience working with us to make our beautiful kitchen. We wish you continued success and hope you have blessings in everything you do. Regards.”

 

 

·         From Modiin, S. family: “Deborah– you already KNOW how much I love our new kitchen (plus all the other details you worked on with us!!) — but I also love this photo journal of the work ❤️ Whenever I catch a glimpse of our old kitchen in some pic or other- I am amazed at how your design transformed our space!!”

 

 

·         From Bait Shemesh, S. family: “Hi Deborah, how are you? How is your family? We are loving and enjoying our new kitchen and so very happy that it was all finished before everything shut down in this country.”